Wypadki na chodniku

Wypadki na chodniku

Wypadki na chodnikuWypadki na chodniku

Odszkodowania za wypadki na chodniku uzyskiwane są z polisy OC sprawcy – głównie zarządcy dróg bądź zarządcy nieruchomości. Odszkodowania tzn. chodnikowe obejmują nie tylko poślizgnięcia na śliskiej, mokrej czy wyboistej nawierzchni, ale również upadki z nieprawidłowo zabezpieczonych schodów czy pochylni, potknięcia, upadki na skutek źle oznakowanych robót drogowych.

Osoba poszkodowana na skutek wypadku na chodniku zmuszona jest wykazać niepodważalne dowody, wskazujące na bezpośrednią winę podmiotu odpowiedzialnego za szkodę. Zgłoszenie roszczenia może nastąpić zaraz po zaistnieniu danego incydentu, niekoniecznie po zakończeniu leczenia. Poszkodowany ma pełne prawo dochodzić zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, zwrotu kosztów leczenia/rehabilitacji, przyjazdów, opieki, utraconych dochodów etc.

Brzmi to rozsądnie, chcę uzyskać więcej informacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat odszkodowań powypadkowych, zarejestruj się telefonicznie pod numerem +48 516 70 60 75 lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą aby ustalić szczegóły:

Imię / nazwa (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)