Wypadki komunikacyjne

Odzyskujemy odszkodowania powypadkowe. Zarówno dla kierowców jak i pasażerów, uczestników wypadków, poszkodowanych motocyklistów, rowerzystów.

Dopłaty do szkód w pojeździe.

Większość towarzystw ubezpieczeniowych celowo zaniża wartość szkody w pojeździe po wszelkiego rodzaju wypadkach, stłuczkach oraz kolizjach. Najczęściej znacznemu obniżeniu ulegają: wartość pojazdu na dzień szkody, cena oryginalnych części samochodowych oraz amortyzacja pojazdu. Weryfikacja i ocena kosztorysu sporządzonego przez towarzystwo ubezpieczeniowe przez specjalistę umożliwia wywalczenie dopłaty do odszkodowania. Weryfikacja kosztorysu jest możliwa, jeżeli szkoda powstała na terenie kraju nie później niż 3 lata wstecz, rekompensata została wypłacona z polisy OC sprawcy, szkoda została sklasyfikowana jako częściowa, zaś jej likwidacja wymagała naprawy gotówkowej, a także pojazd na dzień szkody posiadał ściśle określoną wartość oraz nie był starszy niż wyznaczony rocznik.

 

Brzmi to rozsądnie, chcę uzyskać więcej informacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat odszkodowań powypadkowych, zarejestruj się telefonicznie pod numerem +48 516 70 60 75 lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą aby ustalić szczegóły:

Imię / nazwa (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)