Odszkodowania powypadkowe

Do odszkodowania, zadośćuczynienia oraz renty powypadkowej (po wypadku komunikacyjnym) mają prawo członkowie rodziny bądź osoby bliskie jednostce poszkodowanej (w zakresie więzi emocjonalnej), a także wszystkie osoby, które doznały obrażeń fizycznych lub szkód materialnych na skutek szeroko pojętego wypadku komunikacyjnego, w momencie, gdy wypadek ten nie powstał z winy poszkodowanego.

O odpowiednią rekompensatę mogą się zatem starać rodziny ofiar wypadków, pasażerowie oraz kierowcy pojazdów, a także uczestnicy ruchu drogowego, w tym piesi. Odszkodowanie wypłacane jest z polisy OC sprawy wypadku bądź z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Podmioty uprawnione mogą starać się m.in. o odszkodowanie za wyrządzoną szkodę na osobie/mieniu, zadośćuczynienie (za doznaną krzywdę), zwrot kosztów leczenia, rentę, utracone zarobki, zwrot kosztów pogrzebu etc.

Brzmi to rozsądnie, chcę uzyskać więcej informacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat odszkodowań powypadkowych, zarejestruj się telefonicznie pod numerem +48 516 70 60 75 lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą aby ustalić szczegóły:

Imię / nazwa (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)