Med-Legal.pl przygotowało dla Klientów specjalną akcję promocyjną. Zarejestruj się dzisiaj i uzyskaj zniżkę 15%. Nie zostań z Twoim problemem sam i uzyskaj darmową konsultację i analizę przypadku. Po prostu dokonaj rejestracji poniżej. Oddzwonimy!

Jeśli chcesz szybko zostawić zgłoszenie w celu priorytetowego zajęcia się sprawą, aby dostać natychmiastową odpowiedź wystarczy wypełnic pola poniżej. Skontaktuje się z Państwem jeden z dyżurujących radców prawnych lub adwokatów.

Med-Legal Odszkodowania - Zgłoś sprawę do priorytetowego rozpoznania.

 

Imię*
Telefon*
Adres Email*
Opis sytuacji
Namiar - status

Jeśli chcesz dołączyć dokumenty do sprawy możesz zrobić to za pośrednictwem e-mail: kancelaria@med-legal.pl lub kontakt@med-legal.pl

Dodatkowo: KALKULATOR ODSZKODOWAŃ lub ZAPISZ MNIE NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.


Med-Legal Odszkodowania sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.