Odszkodowania Toruń | Med-Legal | Centrum Odszkodowań

Odszkodowanie Toruń

Odszkodowanie Toruń oraz okolice

Odszkodowanie powypadkowe i komunikacyjne Toruń i okolice. Odszkodowania Toruń i okolice. Prezentujemy Państwu możliwość dochodzenia Odszkodowania Powypadkowego z polisy OC sprawcy. Oferta radców prawnych oraz adwokatów w dochodzeniu odszkodowań Centrum Odszkodowań Med-Legal. Pomoc w odszkodowaniach bez żadnych opłat wstępnych. Bezpłatna analiza roszczenia o odszkodowanie. Wypadki podczas pracy, wypadki drogowe oraz błędy w sztuce lekarskiej. Toruń – pomoc prawna w odszkodowaniach – Med-legal Odszkodowania Sp. z o.o.

Odszkodowania Toruń | Med-Legal | Centrum Odszkodowań

Med-Legal Odszkodowania jest portalem prawnym działającym na terenie Torunia i okolic oraz na terenie całego kraju. Głównym przedmiotem działalności jest dochodzenie odszkodowań dla naszych Mocodawców.

Dochodzimy roszczeń odszkodowawczych bez opłat wstępnych. Odszkodowania powypadkowe, przy pracy i w rolnictwie z polisy OC. Toruń: komunikacyjne odszkodowania z ubezpieczenia OC, wypadki na chodniku oraz błędy medyczne, odszkodowania pośmiertne. Profesjonalna pomoc w odszkodowaniach bez opłat wstępnych. Wypadki śmiertelne i dochodzenie odszkodowań przez radców prawnych i adwokatów Med-Legal. Pomoc w odszkodowaniach bez wstępnych kosztów. Odszkodowania osobowe z OC sprawcy w zakładce: Odszkodowanie Toruń i okolice.

Odszkodowanie Toruń oraz okolice – czyli jak uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie.

Historia Pana Adama z Torunia

Był rok 2001 Pan Adam* z Torunia stracił w wypadku samochodowym ojca. Pan Jerzy* został potrącony ze skutkiem śmiertelnym przez kierowcę samochodu osobowego, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze oraz był pod wpływem alkoholu. Radcy Prawni Med-Legal odszkodowania z pomocą Pana Adama i jego mamy natychmiast ustalili okoliczności zdarzenia oraz Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które zobowiązane było do wypłaty odszkodowania. Pierwszą kwotą odszkodowania dla Pana Adama było 30 000 zł.

Ubezpieczyciel oszacowując krzywdę Pana Adama i jego osób najbliższych powoływał się na okoliczność niewielkich związków emocjonalnych osób bliskich z ojcem Jerzym. Z uwagi na bardzo niską kwotę zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej przygotowaliśmy odpowiedź reklamacyjną do Towarzystwa otrzymując dodatkowo 100 000 zł. Jednak ta kwota również była za mała wobec czego skierowaliśmy w imieniu Pana Adama pozew do Sądu Okręgowego. W oparciu o art. 448 Kodeksu cywilnego, w związku z art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego Sąd zasądził na rzecz Pana Adama, jego mamy or dwóch sióstr łączną kwotę powyżej 350.000,00 zł. W wyniku skutecznego działania naszych radców prawnych na terenie Torunia i okolic udało nam się przekonać Sąd do bardzo rzetelnego podjęcia sprawy, która wcześniej została zbagatelizowana przez Towarzystwo.
*Dane zostały zmienione.

Niestety większość spraw w Towarzystwach Ubezpieczeniowych to zaniżone wypłaty z odszkodowania z polisy OC. Również stawki zadośćuczynienia są często zaniżanie. Rolą bowiem Towarzystw jest wypłata jak najniższych środków, natomiast naszą rolą jest wspieranie osób poszkodowanych. Kancelarie Odszkodowawcze niosą profesjonalną pomoc dla poszkodowanych w wypadkach odszkodowanie lub zadośćuczynienie bez żadnych kosztów początkowych.  Med-Legal pobiera maksymalnie 20% od ściągniętej kwoty wyłącznie po sukcesie. Czyli całe ryzyko bierzemy na siebie.

Ważne! Podpisując umowę z firmą lub kancelarią odszkodowawczą zwróć uwagę od jakiej kwoty pobierane jest wynagrodzenie! Wiele firm pobiera wynagrodzenie od kwoty wnioskowanej a nie realnie ściągniętej! Przez to płacisz więcej z mniejszej kwoty!

Centrum Odszkodowań Med-Legal prowadzi Poradnik dla Osób Poszkodowanych w zakresie:
– Odszkodowania komunikacyjne
– Odszkodowania powypadkowe
– Odszkodowania za wypadek w pracy
– wypadki na chodniku oraz błędy medyczne

Za każdy powyższy przypadek należy się zadośćuczynienie z OC sprawcy od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Odszkodowania za wypadki należą się poszkodowanym z polis OC i przelewane są z kont ubezpieczycieli. Odszkodowawcze roszczenia skutecznie egzekwowane od firm ubezpieczeniowych należą do oferty kancelarii prawnych.

Naszym celem jest zapewnienie osobom poszkodowanym profesjonalnej pomocy w uzyskaniu należnego im odszkodowania i zadośćuczynienia.

Działając w imieniu swoich Klientów, występujemy o odszkodowanie, rentę i zadośćuczynienie, które w konkretnej sprawie mogą wystąpić niezależnie od siebie dodatkowo często mogą być dochodzone w sumie. Poszkodowany za naszym pośrednictwem może dochodzić i uzyskiwać świadczenia za zniszczone rzeczy, koszty leczenia bądź nabycia leków lub sprzętu medycznego, jak również kosztów dojazdu zarówno poszkodowanego na konsultacje lekarskie oraz osób bliskich odwiedzających poszkodowanego w placówce medycznej.

Brzmi to rozsądnie, chcę uzyskać więcej informacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat odszkodowań powypadkowych, zarejestruj się telefonicznie pod numerem +48 575 210 480 lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą aby ustalić szczegóły:

Imię / nazwa (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Podaj wynik 57 − 53 =

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów korespondencyjnych i udzielenia mi odpowiedzi na zadane pytania.

Med-Legal Odszkodowania sp. z o.o. (administrator danych) z siedzibą w Stary Miastków 58, 08-420 Miastków Kościelny przetwarza Państwa dane osobowe w celu udzielenia informacji, na podstawie Państwa dobrowolnej zgody tj. art. 6.1a Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1) - RODO - przez okres obsługi korespondencji. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom. Przysługuje Państwu żądania dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia Państwa danych. Ponadto, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, ani profilowaniu i nie będą przekazywane do państw trzecich.