Odszkodowania Gdańsk | Med-Legal | Centrum Odszkodowań

Odszkodowanie Gdańsk

Odszkodowanie Gdańsk oraz okolice

Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne. Prezentujemy Państwu możliwość dochodzenia Odszkodowania Powypadkowego z polisy OC sprawcy. Oferta radców prawnych oraz adwokatów w dochodzeniu odszkodowań Centrum Odszkodowań Med-Legal. Pomoc w odszkodowaniach bez żadnych opłat wstępnych. Bezpłatna analiza roszczenia o odszkodowanie. Wypadki podczas pracy, wypadki drogowe oraz błędy w sztuce lekarskiej. Gdańsk – pomoc prawna w odszkodowaniach – Med-Legal Odszkodowania Sp. z o.o.

 

Odszkodowania Gdańsk | Med-Legal | Centrum Odszkodowań

Med-Legal Odszkodowania jest portalem prawnym działającym na terenie Gdańska i okolic oraz na terenie całego kraju. Głównym przedmiotem działalności jest dochodzenie odszkodowań dla naszych Mocodawców.

Dochodzimy roszczeń odszkodowawczych bez opłat wstępnych. Odszkodowania powypadkowe, przy pracy i w rolnictwie z polisy OC. Gdańsk: komunikacyjne odszkodowania z ubezpieczenia OC, wypadki na chodniku oraz błędy medyczne, odszkodowania pośmiertne. Profesjonalna pomoc w odszkodowaniach bez opłat wstępnych. Wypadki śmiertelne i dochodzenie odszkodowań przez radców prawnych i adwokatów Med-Legal. Pomoc w odszkodowaniach bez wstępnych kosztów. Odszkodowania osobowe z OC sprawcy w zakładce: Odszkodowanie Gdańsk i okolice.

Odszkodowanie Gdańsk oraz okolice – czyli jak uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie.

Historia Pana Adama z Gdańska

Był rok 2001 Pan Adam* z Gdańska stracił w wypadku samochodowym ojca. Pan Jerzy* został potrącony ze skutkiem śmiertelnym przez kierowcę samochodu osobowego, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze oraz był pod wpływem alkoholu. Radcy Prawni Med-Legal odszkodowania z pomocą Pana Adama i jego mamy natychmiast ustalili okoliczności zdarzenia oraz Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które zobowiązane było do wypłaty odszkodowania. Pierwszą kwotą odszkodowania dla Pana Adama było 30 000 zł.

Ubezpieczyciel oszacowując krzywdę Pana Adama i jego osób najbliższych powoływał się na okoliczność niewielkich związków emocjonalnych osób bliskich z ojcem Jerzym. Z uwagi na bardzo niską kwotę zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej przygotowaliśmy odpowiedź reklamacyjną do Towarzystwa otrzymując dodatkowo 100 000 zł. Jednak ta kwota również była za mała wobec czego skierowaliśmy w imieniu Pana Adama pozew do Sądu Okręgowego. W oparciu o art. 448 Kodeksu cywilnego, w związku z art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego Sąd zasądził na rzecz Pana Adama, jego mamy or dwóch sióstr łączną kwotę powyżej 350.000,00 zł. W wyniku skutecznego działania naszych radców prawnych na terenie Gdańska i okolic udało nam się przekonać Sąd do bardzo rzetelnego podjęcia sprawy, która wcześniej została zbagatelizowana przez Towarzystwo.
*Dane zostały zmienione.

Niestety większość spraw w Towarzystwach Ubezpieczeniowych to zaniżone wypłaty z odszkodowania z polisy OC. Również stawki zadośćuczynienia są często zaniżanie. Rolą bowiem Towarzystw jest wypłata jak najniższych środków, natomiast naszą rolą jest wspieranie osób poszkodowanych. Kancelarie Odszkodowawcze niosą profesjonalną pomoc dla poszkodowanych w wypadkach odszkodowanie lub zadośćuczynienie bez żadnych kosztów początkowych.  Med-Legal pobiera maksymalnie 20% od ściągniętej kwoty wyłącznie po sukcesie. Czyli całe ryzyko bierzemy na siebie.

Ważne! Podpisując umowę z firmą lub kancelarią odszkodowawczą zwróć uwagę od jakiej kwoty pobierane jest wynagrodzenie! Wiele firm pobiera wynagrodzenie od kwoty wnioskowanej a nie realnie ściągniętej! Przez to płacisz więcej z mniejszej kwoty!

Centrum Odszkodowań Med-Legal prowadzi Poradnik dla Osób Poszkodowanych w zakresie:
– Odszkodowania komunikacyjne
– Odszkodowania powypadkowe
– Odszkodowania za wypadek w pracy
– wypadki na chodniku oraz błędy medyczne

Za każdy powyższy przypadek należy się zadośćuczynienie z OC sprawcy od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Odszkodowania za wypadki należą się poszkodowanym z polis OC i przelewane są z kont ubezpieczycieli. Odszkodowawcze roszczenia skutecznie egzekwowane od firm ubezpieczeniowych należą do oferty kancelarii prawnych.

Naszym celem jest zapewnienie osobom poszkodowanym profesjonalnej pomocy w uzyskaniu należnego im odszkodowania i zadośćuczynienia.

Działając w imieniu swoich Klientów, występujemy o odszkodowanie, rentę i zadośćuczynienie, które w konkretnej sprawie mogą wystąpić niezależnie od siebie dodatkowo często mogą być dochodzone w sumie. Poszkodowany za naszym pośrednictwem może dochodzić i uzyskiwać świadczenia za zniszczone rzeczy, koszty leczenia bądź nabycia leków lub sprzętu medycznego, jak również kosztów dojazdu zarówno poszkodowanego na konsultacje lekarskie oraz osób bliskich odwiedzających poszkodowanego w placówce medycznej.

Brzmi to rozsądnie, chcę uzyskać więcej informacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat odszkodowań powypadkowych, zarejestruj się telefonicznie pod numerem +48 575 210 480 lub wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą aby ustalić szczegóły:

Imię / nazwa (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)