Odszkodowanie za udział w wypadku samochodowym

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez   2 tygodnie, 3 dni temu.

Przeglądajasz 11 wpisów - od 16 do 26 (z 26)
  • Autor
    Wpisy
  • #193532 Odpowiedz

acykus

W jaki sposób starać się o odszkodowanie za wypadek samochodowy za granicą? Zostałam potrącona w Holandii i nie wiem co teraz mam zrobić. Korzystam z karty EKUZ.

#193536 Odpowiedz

Apoko

Polecam pomoc Med-Legal w zakresie odzyskiwania odszkodowań samochodowych! Nam udało się uzyskać 7 tys. zł z pomocą Med-Legal aż 22 tys. zadośćuczynienia. Z całego serca dziękujemy.

#193548 Odpowiedz

hrmet09e

witam, sam zgłosiłem szkodę na pojeździe, ale nie wiem jak to wyglada z zadośćuczynieniem z oc sprawcy wypadku. Prosze o pomoc.

#193551 Odpowiedz

Guest

Witam, poszukuję pomocy w odszkodowaniu komunikacyjnym, ile państwo pobieracie za sprawę?

#193558 Odpowiedz

Mieczysław

Witam, poszukuję pomocy w znalezieniu najlepszego ubezpieczyciela na życie? czytałem dużo opinii o PZU, ale raczej nie są za pozytywne. Co możecie polecić?

#193559 Odpowiedz

Tadek

Miałem wypadek komunikacyjny dnia 08.02.2018r. skręcenie kręgosłupa szyjnego i stłuczenia. Ile można za to uzyskać odszkodowania?

#193606 Odpowiedz

Albert

Pomagam  w zakresie uzyskiwania roszczeń z tytułu zdarzeń w wypadkach drogowych. Zapraszam do kontaktu. Odszkodowania powypadkowe.

#193622 Odpowiedz

Eldorado

Proszę o pomoc w uzyskaniu odszkodowania za uszkodzony samochód. Stał prawidłowo zaparkowany wzdłuż ulicy, ktoś obtarł cały lewy bok i zbiegł z miejsca zdarzenia. Co mogę zrobić?

#193680 Odpowiedz

Glauk

Proszę o pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej potraconej przez samochód. Niestety biegli orzekli, że ta osoba była pijana i zawiniła wypadkowi.

#193684 Odpowiedz

yaya

Szukam pomoc  w uzyskaniu odszkodowania za szkodę na osobie w wypadku drogowym.

#193707 Odpowiedz

Witek

Szukam pomocy w uzyskaniu odszkodowania po wypadku samochodowym. Proszę o kontakt.

Przeglądajasz 11 wpisów - od 16 do 26 (z 26)
Odpowiedz do: Odszkodowanie za udział w wypadku samochodowym
Twoje informacje

33 − = 25