Odszkodowanie za udział w wypadku samochodowym

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Con 4 tygodnie, 1 dzień temu.

• Autor
    Wpisy
  • #116 Odpowiedz

Basia

Witam, tydzień temu mój syn miał wypadek samochodowy. Wina leży po stronie kierowcy tira, który ścinał zakręt i uderzył naczepą w samochód, którym jechał mój syn. Syn trafił do szpitala co mogę zrobić? Jak walczyć o odszkodowanie? Proszę o pomoc. Basia

• #192809 Odpowiedz

Broł

Moja sytuacja jest taka sama. MIałem wypadke na rowerze i udeerzyl we mnie kierowca. W warszawie. dali mi 470 zł. chce wiecej. zapłace nawet 15% prosze o kontakt!!

• #192810 Odpowiedz

Med-Legal.pl

@Broł Zachęcamy do zostawienia zgłoszenia. Prosimy o Państwa numer telefonu i adres e-mail odpowiemy natychmiast. Zespół Odszkodowań Med-Legal.pl 516706075 lub kontakt@med-legal.pl

• #193360 Odpowiedz

Curtisvom

Jeśli chodzi o odzyskanie odszkodowania komunikacyjnego w wypadku samochodowym moge polecić jedną z lepszych kancelarii. Dla mojego 5 letniego dziecka udało się wywalczyć aż 50 000 zł za złamanie ręki i przegordy nosowej. Jesli ktos potrzebuje informacji zapraszam do kontaktu.

• #193466 Odpowiedz

Arnoldadazy

Witam, jakiś czas temu miałem wypadek samochodowy. Nie bylem sprawcą wypadku ale kierowca, który uderzył w mój samochód uciekł z miejsca wypadku, co mogę zrobić? Czy dostanę odszkodowanie?

• #193483 Odpowiedz

Daviddor

Witam, również poszukuję informacji dotyczących odszkodowania za wypadek komunikacyjny jako pieszy. Zostałem potrącony przez samochód i utraciłem 4 zęby oraz miałem złamaną szczękę. Ktoś może mi pomóc?

• #193484 Odpowiedz

DanielMum

Poszukuję pomocy profesjonalistów w sprawie odszkodowania komunikacyjnego. Przeczytałem ten artykuł: http://med-legal.pl/centrum-odszkodowan-med-legal/ i w zasadzie myślę że możecie mi pomóc. Jak się skontaktować?

• #193485 Odpowiedz

Waltercit

Witam. Jestem z Białegostoku, poszukuję pomocy w uzyskaniu odszkodowania za wypadek samochodowy gdzie byłem poszkodowany jako pasażer, co możecie mi polecić? Dostałem 4 tysiące a miałem złamaną rekę 2 żebra i do tej pory mam bóle kręgosłupa.

• #193486 Odpowiedz

Terryruips

Podłączam się do tematu. W jakich godzinach i w jakie dni pracujecie?

• #193495 Odpowiedz

Sherry

Jaki jest czas na zgłoszenie się po odszkodowanie do PZU  jak miałem wypadek samochodowy? Czy należy się coś moim dzieciom, które jechały razem ze mną?

• #193498 Odpowiedz

Dustina

jak ogłosić odszkodowanie za wypadek śmiertelny męża który został zabity przez samochód?

• #193501 Odpowiedz

Wayne

Czy zajmuje się ktoś pomocą w uzyskaniu odszkodowania za wypadek w Austrii?

• #193503 Odpowiedz

Guest

Czy zajmujecie się pomocą w uzyskaniu odszkodowania za wypadek w Belgii?

• #193505 Odpowiedz

Curt

Jak poradzić sobie z uzyskaniem odszkodowania za potrącenie na pasach. Mam złamaną nogę  i uszkodzone kręgi szyjne. A ubezpieczyciel nie chce wypłacić ani grosza!!!

• #193506 Odpowiedz

Debra

Ile mogę uzyskać za złamanie nogi, dwóch żeber i utratę 4 zębów podczas wypadku?

• #193532 Odpowiedz

acykus

W jaki sposób starać się o odszkodowanie za wypadek samochodowy za granicą? Zostałam potrącona w Holandii i nie wiem co teraz mam zrobić. Korzystam z karty EKUZ.

• #193536 Odpowiedz

Apoko

Polecam pomoc Med-Legal w zakresie odzyskiwania odszkodowań samochodowych! Nam udało się uzyskać 7 tys. zł z pomocą Med-Legal aż 22 tys. zadośćuczynienia. Z całego serca dziękujemy.

• #193548 Odpowiedz

hrmet09e

witam, sam zgłosiłem szkodę na pojeździe, ale nie wiem jak to wyglada z zadośćuczynieniem z oc sprawcy wypadku. Prosze o pomoc.

• #193551 Odpowiedz

Guest

Witam, poszukuję pomocy w odszkodowaniu komunikacyjnym, ile państwo pobieracie za sprawę?

• #193558 Odpowiedz

Mieczysław

Witam, poszukuję pomocy w znalezieniu najlepszego ubezpieczyciela na życie? czytałem dużo opinii o PZU, ale raczej nie są za pozytywne. Co możecie polecić?

• #193559 Odpowiedz

Tadek

Miałem wypadek komunikacyjny dnia 08.02.2018r. skręcenie kręgosłupa szyjnego i stłuczenia. Ile można za to uzyskać odszkodowania?

• #193606 Odpowiedz

Albert

Pomagam  w zakresie uzyskiwania roszczeń z tytułu zdarzeń w wypadkach drogowych. Zapraszam do kontaktu. Odszkodowania powypadkowe.

• #193622 Odpowiedz

Eldorado

Proszę o pomoc w uzyskaniu odszkodowania za uszkodzony samochód. Stał prawidłowo zaparkowany wzdłuż ulicy, ktoś obtarł cały lewy bok i zbiegł z miejsca zdarzenia. Co mogę zrobić?

• #193680 Odpowiedz

Glauk

Proszę o pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej potraconej przez samochód. Niestety biegli orzekli, że ta osoba była pijana i zawiniła wypadkowi.

• #193684 Odpowiedz

yaya

Szukam pomoc  w uzyskaniu odszkodowania za szkodę na osobie w wypadku drogowym.

• #193707 Odpowiedz

Witek

Szukam pomocy w uzyskaniu odszkodowania po wypadku samochodowym. Proszę o kontakt.

• #193798 Odpowiedz

Karendit

Pomagam w uzyskaniu odszkodowań za wypadki drogowe, w szczególności potrącenia. Potrzebujesz taniej pomocy? Zadzwoń: 575 210 480.

• #193831 Odpowiedz

Con

Odszkodowanie za udział w kolizji drogowej z sarną.

Odpowiedz do: Odszkodowanie za udział w wypadku samochodowym
Twoje informacje

86 − 84 =

Anuluj