Odszkodowanie za udział w wypadku samochodowym

Ten temat zawiera 25 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  Witek 3 tygodnie, 6 dni temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 26)
 • Autor
  Wpisy
 • #116 Odpowiedz

  Basia

  Witam, tydzień temu mój syn miał wypadek samochodowy. Wina leży po stronie kierowcy tira, który ścinał zakręt i uderzył naczepą w samochód, którym jechał mój syn. Syn trafił do szpitala co mogę zrobić? Jak walczyć o odszkodowanie? Proszę o pomoc. Basia

  #192809 Odpowiedz

  Broł

  Moja sytuacja jest taka sama. MIałem wypadke na rowerze i udeerzyl we mnie kierowca. W warszawie. dali mi 470 zł. chce wiecej. zapłace nawet 15% prosze o kontakt!!

  #192810 Odpowiedz

  Med-Legal.pl

  @Broł Zachęcamy do zostawienia zgłoszenia. Prosimy o Państwa numer telefonu i adres e-mail odpowiemy natychmiast. Zespół Odszkodowań Med-Legal.pl 516706075 lub kontakt@med-legal.pl

  #193360 Odpowiedz

  Curtisvom

  Jeśli chodzi o odzyskanie odszkodowania komunikacyjnego w wypadku samochodowym moge polecić jedną z lepszych kancelarii. Dla mojego 5 letniego dziecka udało się wywalczyć aż 50 000 zł za złamanie ręki i przegordy nosowej. Jesli ktos potrzebuje informacji zapraszam do kontaktu.

  #193466 Odpowiedz

  Arnoldadazy

  Witam, jakiś czas temu miałem wypadek samochodowy. Nie bylem sprawcą wypadku ale kierowca, który uderzył w mój samochód uciekł z miejsca wypadku, co mogę zrobić? Czy dostanę odszkodowanie?

  #193483 Odpowiedz

  Daviddor

  Witam, również poszukuję informacji dotyczących odszkodowania za wypadek komunikacyjny jako pieszy. Zostałem potrącony przez samochód i utraciłem 4 zęby oraz miałem złamaną szczękę. Ktoś może mi pomóc?

  #193484 Odpowiedz

  DanielMum

  Poszukuję pomocy profesjonalistów w sprawie odszkodowania komunikacyjnego. Przeczytałem ten artykuł: http://med-legal.pl/centrum-odszkodowan-med-legal/ i w zasadzie myślę że możecie mi pomóc. Jak się skontaktować?

  #193485 Odpowiedz

  Waltercit

  Witam. Jestem z Białegostoku, poszukuję pomocy w uzyskaniu odszkodowania za wypadek samochodowy gdzie byłem poszkodowany jako pasażer, co możecie mi polecić? Dostałem 4 tysiące a miałem złamaną rekę 2 żebra i do tej pory mam bóle kręgosłupa.

  #193486 Odpowiedz

  Terryruips

  Podłączam się do tematu. W jakich godzinach i w jakie dni pracujecie?

  #193495 Odpowiedz

  Sherry

  Jaki jest czas na zgłoszenie się po odszkodowanie do PZU  jak miałem wypadek samochodowy? Czy należy się coś moim dzieciom, które jechały razem ze mną?

  #193498 Odpowiedz

  Dustina

  jak ogłosić odszkodowanie za wypadek śmiertelny męża który został zabity przez samochód?

  #193501 Odpowiedz

  Wayne

  Czy zajmuje się ktoś pomocą w uzyskaniu odszkodowania za wypadek w Austrii?

  #193503 Odpowiedz

  Guest

  Czy zajmujecie się pomocą w uzyskaniu odszkodowania za wypadek w Belgii?

  #193505 Odpowiedz

  Curt

  Jak poradzić sobie z uzyskaniem odszkodowania za potrącenie na pasach. Mam złamaną nogę  i uszkodzone kręgi szyjne. A ubezpieczyciel nie chce wypłacić ani grosza!!!

  #193506 Odpowiedz

  Debra

  Ile mogę uzyskać za złamanie nogi, dwóch żeber i utratę 4 zębów podczas wypadku?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 26)
Odpowiedz do: Odszkodowanie za udział w wypadku samochodowym
Twoje informacje




− 2 = 1